Lagledare seriespel Seniorer

---Lagledare seriespel Seniorer
Lagledare seriespel Seniorer 2018-08-03T20:19:13+00:00

Lagledare som är registrerade i GIT den 3 augusti 2018

Nästa uppdatering om ca en månad

Klubb Lag Förnamn Efternamn Telefon E-post
Arlandastad D70 lag 1 Anita Lindgren +46704200501 anita.lindgren@sigtuna.se
Arlandastad D70 lag 2 Anita Lindgren +46704200501 anita.lindgren@sigtuna.se
Arlandastad H60 lag 1 Tommy Hellström +46708515215 tohet1@gmail.com
Arlandastad H60 lag 2 Gösta Karlsson +46859116815 svengostakarlsson@gmail.com
Arlandastad H70 lag 1 Bo Eriksson +46859117077 bo.bertil.eriksson@bredband.net
Arlandastad H70 lag 2 Ulf Paulin +46762381665 ucbp@outlook.com
Arlandastad H75 lag 1 Jan-Peder Norstedt +46708675621 jp.norstedt@gmail.com
Arlandastad H75 lag 2 Jan Carles +46706823905 jgc.property@telia.com
Arlandastad H80 lag 1 Carel Pattyranie +4686566034 carel.pattyranie@gmail.com
Burvik D60 lag 1 Yvonne Stattin +46738960608 yvonnestattin@live.se
Burvik D60 lag 2 Astrid Rehnberg +46706967700 astrid.rehnberg@gmail.com
Burvik D70 lag 1 Charlotte Axelsson +468961497 charlotte@guldskaret.se
Burvik H60 lag 1 Michael Lundin +46707647060 miclun55@gmail.com
Burvik H60 lag 2 Erik Askfors +4617443220 e.askfors@gmail.com
Burvik H70 lag 1 Jan Stattin +46706026566 jan.stattin@live.se
Burvik H70 lag 2 Leif Axelsson +468961497 leif@guldskaret.se
Burvik H75 lag 1 Lennart Daleke +468275171 lennart.daleke@gmail.com
Burvik H75 lag 2 Leif Ollerstam +4617443107 leif.ollerstam@telia.com
Enköping D60 lag 1 Kristina Magnusson +4617129890 kristina@magnussons.nu
Enköping D70 lag 1 Sonja Jonsson +4617135308 sonjon1946@gmail.com
Enköping D70 lag 2 Ulla Pettersson +46708368450 Ulla.bredsand@gmail.com
Enköping H60 lag 1 Fred Raghall +46705660722 sinnesro.fred@telia.com
Enköping H70 lag 1 Claes-Göran Eriksson +46706387004 claes-goran.eriksson@telia.com
Enköping H70 lag 2 Conny Johansson +46707293026 gunilla.conny@hotmail.com
Enköping H75 lag 1 Anders Wasberg +4617130054 anders.wasberg@gmail.com
Enköping H75 lag 2 Gunnar Kaiheden +46709905486 gunnar.kaiheden@gmail.com
Enköping H80 lag 1 Bo Ceder +4617137188 bo.ceder@gmail.com
Enköping H80 lag 2 Gunnar Tallnäs +4617135444 gunnar.tallnas@gmail.com
Friibergh D70 lag 1 Ronnie Bengtsson +46705081197 ronnie@ronsson.se
Friibergh H60 lag 1 Göran Egerstad +4618386188 goranegerstad@gmail.com
Friibergh H60 lag 2 Henrik Björkänge +4687391883 henrik.bjorkange@telia.com
Friibergh H70 lag 1 Anders Lindholm +46738447778 aa.lindholm@outlook.com
Friibergh H75 lag 1 Väino Vimberg +46858037812 v.vimberg@gmail.com
Friibergh H75 lag 2 Karl-Gustav Forsberg +4617151569 forsberg.karl-gustav@hotmail.se
GolfUppsala D60 lag 1 Elisabeth Stubbendorff + 46735340310 elistu018@hotmail.com
GolfUppsala D70 lag 1 Lena Lundquist +46704137395 lenalundquist@hotmail.com
GolfUppsala D70 lag 2 Lena Lundquist +46704137395 lenalundquist@hotmail.com
GolfUppsala H60 lag 1 Lars Holmberg +46735023700 lholmberg@telia.com
GolfUppsala H60 lag 2 Lars Holmberg +46735023700 lholmberg@telia.com
GolfUppsala H70 lag 2 Jan Lundquist +4618355919 tilljanne@tele2.se
GolfUppsala H70 lag 2 Weine Lidheim +4618300458 weine.lidheim@gmail.com
GolfUppsala H75 lag 1 Göte Johansson +4618303092 gotejohansson.bip@gmail.com
GolfUppsala H75 lag 2 Göte Johansson +4618303092 gotejohansson.bip@gmail.com
GolfUppsala H80 lag 1 Bertil Nilsson +46705256984 bertil.jumkil@telia.com
Grönlund D60 lag 1 Margareta Gullberg +46705790660 colle.margareta@telia.com
Grönlund D60 lag 2 Ewa Nester +4618304008 ewa.nester@gmail.com
Grönlund D70 lag 1 Ragnvi Thorell +4618693620 ragnvi.thorell@telia.com
Grönlund H60 lag 1 Bert Andersson +46706029400 berten49@gmail.com
Grönlund H60 lag 2 Johnny Wallin +46708916311 johnny.wallin@telia.com
Grönlund H70 lag 1 Anders Höglund +46708272113 and.hog@comhem.se
Grönlund H75 lag 1 Torbjörn Risberg +46733390646 torbjorn.risberg@gmail.com
Grönlund H75 lag 2 Ingvar Lansing +46708108890 Mr_incan@hotmail.com
Hallstavik D60 lag 1 Isa Lindblad +46707686146 isa@ellex.se
Hallstavik H75 lag 1 Göran Ulfsparre +46732208339 ulfsparreg@yahoo.se
IGC H70 lag 1 Karl-Henrik Kyhlstedt +46705770839 karlh@kyhlstedt.nu
Johannesberg D60 lag 1 Agneta Kungsman +46703610402 agneta.nordensved.kungsman@telia.com
Johannesberg H60 lag 1 Anders Tengsved +4617573206 anders.tengsved@live.se
Johannesberg H60 lag 2 Arne Eriksson +46705100545 rimbo.eriksson@gmail.com
Johannesberg H70 lag 1 Gunnar Parnell +46859115153 parnellgunnar@yahoo.se
Johannesberg H70 lag 2 Håkan Dahlin +46760506283 dahlin.hakan@gmail.com
Johannesberg H75 lag 1 Leif Nilsson +46851294046 haradshamra@telia.com
Johannesberg H80 lag 1 Stig Thimrén +468876593 stig.thimren@gmail.com
Kåbo H70 lag 1 Roland Persson +46736219162 rollepersson1@gmail.com
Kåbo H75 lag 1 Lennart Ahlberg +4618255143 karl.lennart@hotmail.se
Olandsbygden D60 lag 1 Eva Fastén +4617410098 slo135.ef@gmail.com
Olandsbygden H60 lag 1 Mats-Ola Mårtensson +4617410976 mats-ola2@hotmail.com
Olandsbygden H70 lag 1 Sune Lundin +4618130011 sune.lundin@telia.com
Olandsbygden H75 lag 1 Göran Söderqvist +4617436050 soderqvist@live.se
Roslagen D60 lag 1 Lena Hellström +46702203244 lena@familjenhellstrom.com
Roslagen D60 lag 2 Ulla Lennertun +4617614495 lennertun.ulla@telia.com
Roslagen D70 lag 1 Mona Romvik +46709905018 romviks@telia.com
Roslagen D70 lag 2 Margareta Jobs-Sjöblom +46706613006 margareta.jobs@telia.com
Roslagen H60 lag 1 Göran Bryntesson +46703708340 g.brynte@telia.com
Roslagen H60 lag 2 Göran Bryntesson +46703708340 g.brynte@telia.com
Roslagen H70 lag 1 Kjell Gustavsson +4617615127 vadaren9kjell@gmail.com
Roslagen H70 lag 2 Leif Larsson +4617688677 gunn-leif@telia.com
Roslagen H75 lag 1 Erland Karlsson +46176262526 erland.karlsson@hotmail.com
Roslagen H75 lag 2 Bengt Näslund +4617642365 bengtnaslund@telia.com
Roslagen H80 lag 1 Jan Sjöblom +46768469750 jan-olof.sjoblom@telia.com
Sigtuna D60 lag 1 Helene Seeman +46859252776 helene@seeman.se
Sigtuna D70 lag 1 Inga Björling +46859251455 inga.bjorling@comhem.se
Sigtuna D70 lag 2 Elsmari Kruse +46859256589 elsmari.kruse@tele2.se
Sigtuna H60 lag 1 Callis Ewaldsson +46739865865 ewaldsson@telia.com
Sigtuna H60 lag 2 Callis Ewaldsson +46739865865 ewaldsson@telia.com
Sigtuna H70 lag 1 Lars Nilsson +46733527736 golf_lassen@hotmail.com
Sigtuna H70 lag 2 Lars Nilsson +46733527736 golf_lassen@hotmail.com
Sigtuna H75 lag 1 Håkan Sivander +46859252708 hakan@sivander.com
Sigtuna H75 lag 2 Håkan Sivander +46859252708 hakan@sivander.com
Sigtuna H80 lag 1 Börje Eriksson +46859255545 borje.59255060@telia.com
Sigtuna H80 lag 2 Börje Eriksson +46859255545 borje.59255060@telia.com
Sparren H60 lag 1 Ulf Björk +46703479810 33bjrk@gmail.com
Sundsta H60 lag 1 Alf Wahlgren +46706417209 affe.w@telia.com
Upsala D60 lag 1 Annarita Eriksson +46723144484 annaritaeriksson@gmail.com
Upsala D60 lag 2 Ing-Britt Östman +46705603094 ingbritt.ostman@hotmail.com
Upsala D70 lag 1 Susanne Barr Carling +46761421893 susanne.barr.carling@gmail.com
Upsala D70 lag 2 Susanne Barr Carling +46761421893 susanne.barr.carling@gmail.com
Upsala H60 lag 1 Tryggve Palmquist +46735060838 tryggve58@gmail.com
Upsala H60 lag 2 Lars Blom +46735087020 blomlasse@telia.com
Upsala H70 lag 1 Kristian Sundström +46703575820 krsu@krsuweb.com
Upsala H70 lag 2 Ola Hartmann +4618518929 ola.hartmann@physics.uu.se
Upsala H75 lag 1 Peder Haraldsson +4618461180 apharaldsson@hotmail.com
Upsala H75 lag 2 Jan Englund +46703682660 jan.englund@comhem.se
Upsala H80 lag 1 Göran Aldskogius +4618547739 goran.aldskogius@telia.com
Upsala H80 lag 2 Sture Carlson +46703650251 sture.c@blixtmail.se
Vassunda D60 lag 1 Birgitta Carlsson Fogdegård +46735040020 carlfogde@gmail.com
Vassunda D60 lag 1 Mona Neselius +4618128778 Mona.Neselius@gmail.com
Vassunda D70 lag 1 Barbro Fredriksson +46706293384 barbro.fredrik@gmail.com
Vassunda D70 lag 1 Gunnie Lindblom +4687544693 gunnie.lindblom@allt2.se
Vassunda H60 lag 1 Markku Siitonen +4618262825 Markku.siitonen@blixtmail.se
Vassunda H60 lag 1 Åke Sagler +46705549559 sagler.ake@gmail.com
Vassunda H70 lag 1 Gert Edenius +4618342876 gert.edenius@comhem.se
Vassunda H70 lag 2 Ulf Larson +46705517193 ulvegut@live.se
Vassunda H75 lag 1 Håkan Agemalm +46859255201 hakan.agemalm@mail.se
Vassunda H80 lag 1 Bertil Bengtsson +46730358338 bertil.t.bengtsson@telia.com
Wattholma D60 lag 1 Eva Grundström +4618366522 eva.grundstrom@telia.com
Wattholma D60 lag 2 Lena Wikstrand Nordahl +46703088064 lena@holvarby.se
Wattholma H60 lag 1 Björn Hanberg +4618366262 bjorn.hanberg@telia.com
Wattholma H60 lag 2 Nils-Eddie Enefjord +46705804427 nisse.enefjord@telia.com
Väddö D60 lag 1 Carin Ekström +46851178782 carinkatten.ekstrom@gmail.com
Väddö H60 lag 1 Bengt Åberg +4687391137 braaberg@telia.com
Väddö H70 lag 1 Urban Linuzon +4617659590 urban@rospigg.se
Väddö H70 lag 2 Jerry Walmstedt +46709108110 jerry@walmstedt.se
Väddö H75 lag 1 Lars-Olof Löfström +4684115105 lars-lofstrom@bredband.net
Väddö H75 lag 2 Gunnar Karlsson +46705172547 gk898310@gmail.com
Väddö H80 lag 1 Max Hermelin +4617694334 mmhermelin@gmail.com
Älvkarleby D60 lag 1 Sylvie Köönverk +46708956301 sylvie.koonverk@telia.com
Älvkarleby D70 lag 1 Birgitta Wennberg +46730348200 tomgitt63@gmail.com
Älvkarleby D70 lag 1 Lillemor Jansson +46739807380 leif.jansson43@gmail.com
Älvkarleby D70 lag 2 Inga-Lis Östlund +46732207599 ingalis43@hotmail.com
Älvkarleby H60 lag 1 Svante Andersson +46703696504 svante_a@icloud.com
Älvkarleby H60 lag 2 Christer Bärlund +46704198766 cb9302@gmail.com
Älvkarleby H70 lag 2 Kenneth Mineur +4626108957 kmineur@hotmail.se
Älvkarleby H70 lag 2 Lars Lindegren +462679513 m_lindegren@hotmail.com
Älvkarleby H75 lag 1 Yngve Lidvall +462671836 yngve.lidvall@telia.com
Älvkarleby H80 lag 1 Alf Larsson +46706521739 alf.nid@zzs.se
Örbyhus D60 lag 1 Birgitta Lindström +4629310570 birgitta.naprapat@telia.com
Örbyhus D60 lag 2 Agneta Molge +4629314780 info@amgardinsomnad.se
Örbyhus D70 lag 1 Britt-Marie Wimmerstedt +4618371175 andwim@hotmail.com
Örbyhus H60 lag 1 Bengt Sundqvist +46703147474 tunaror@telia.com
Örbyhus H60 lag 2 Gunnar Nilsson +46171441835 dojts@yahoo.com
Örbyhus H70 lag 1 Bengt Landin +4618237477 bmlandin@hotmail.com
Örbyhus H70 lag 2 Jan-Olof Öhrvall +46702012475 janolof.ohrvall@tele2.se
Örbyhus H75 lag 1 Rolf Lönn +4629313134 rolf.lonn@telia.com
Öregrund D60 lag 1 Birgit Ahlström +46708864750 birgit.ahlstrom@gmail.com
Öregrund D60 lag 2 Cecilia Sjöberg +46705235259 cecilia.sjoberg@gmail.com
Öregrund D70 lag 1 Ulla Bergström-Johansson +4618143803 ullabe@telia.com
Öregrund D70 lag 2 Catharina Stark +46709450589 catharina_stark@yahoo.se
Öregrund H60 lag 1 Staffan Andersson +46709393925 staffan26@gmail.com
Öregrund H60 lag 2 Björn Bergkvist +4617321795 fambergkvist@telia.com
Öregrund H70 lag 1 Karl-Arne Ekstedt +46702507449 ka@ekstedtab.se
Öregrund H70 lag 2 Sture Holmgren +46760245055 sture_holmgren@yahoo.se
Öregrund H75 lag 1 Uno Andersson +46708939742 unoa.ua@gmail.com
Öregrund H75 lag 2 Jan Grabe +4617336162 jan@grabe.se
Öregrund H80 lag 1 Anders Liljeroth +46709701709 maliljeroth@gmail.com
Öregrund H80 lag 2 Jan Westlund +46761695613 jwestlund012@gmail.com